© 2015 Manufaktura Portretu

Home

Witam na stronie

Mam na imię Marcin i jestem fotografem pracującym w Poznaniu

CZEMU WARTO SPRÓBOWAĆ?

Niesamowita przygoda zapewniona, artystyczna fotografia portretu i aktu kobiecego. Szukasz wyjątkowego doznania, przygody z fotografią oraz ręcznie obrabianych zdjęć artystycznych? Nie ma co szukać dalej.

Daj się ponieść ku przygodzie fotografii!

KONTAKT: kameleony.fotografii@gmail.com

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Uwielbiam to robić i nie mogę już przestać. A uwierz, że próbowałem przestać tego nałogu. Niestety od ponad 20lat nie udało mi się go wyzbyć z krwi. Proces tworzenia jest dla mnie ciekawy a historia fascynująca.

 

JAK TO ROBIĘ?

Cyfra? Nie, analogowy średni format 6x7 jest moim wyborem. Jest bardzo wolny, czasem niedokładny oraz zawsze niesamowity w formie i późniejszej obróbce za pomocą ciemni cyfrowej lub analogowej... tak, mam wybór!

 

CO ROBIĘ?

Robię po prostu zdjęcia. Nie jestem zawodowo związany z fotografią. Jestem z nią związany duchem i działaniami, które pielęgnuję przez całe życie. Od kilku lat również prowadzę małą drukarnię fotografii artystycznej, która pozwoliła mi pomagać artystom w przelewaniu ich sztuki na papier.

DUŻE JEST PIĘKNE - TO MNIE KRĘCI... 6x7

Średni format ma w sobie coś magicznego. Z fotografią analogową jestem związany od dawna, pracuję wciąż zgodnie ze starą szkołą wplatając nowoczesne technologie w świat analogu. Sesje prowadzę gdy mam czas i pomysł na projekt.

FOTOGRAFIA

Fotografia Portretu, aktu kobiecego i glamour [.../...] Pracuję w Poznaniu i okolicach tworząc dla Was fotografię artystyczną każdego dnia.

KURS FOTOGRAFII

Indywidualny kurs fotografii analogowej [.../...] Jeśli poszukujesz pomocy w rozpoczęciu przygody z fotografią analogową, pomogę w starcie w świat tego medium.

Zainteresowanych wydrukami artystycznymi zapraszam do mojej drukarni www.manufakturawydruku.pl