© 2015 Manufaktura Portretu

Blog

Fotomodelka poszukiwana

- 21 sierpnia 2015

Do sesji portretu w penerze poszukuję modeli chcącej po pozować podczas testu nowego aparatu. Sesja odbędzie się jeszcze w 2015 roku w Poznaniu lub okolicach.

Mile widziana osoba z doświadczeniem. Sesja typu portret/glamour. Sesja za zdjęcia lub rozważę inne propozycje. Zgłoszenie proszę kierować na adres dellos@wp.pl wraz z opisem swojej osoby, doświadczenia i kilkoma zdjęciami.

Fotografia analogowa, termin dostarczenia fotografii na Płycie DVD do 3tyg od sesji. Fotografia będzie wykorzystana na tym blogu + na Maxmodels.pl

Sesja na zasadach TFP, oczywiście wraz z umową. Sesja 1+1 w zakresie: Portret/Nagość Zakryta w plenerze (okolice Poznania lub Poznań). Zapewniony dowóz na miejsce sesji oraz dostarczenie w wybrane miejsce w Poznaniu po sesji. Tylko fotomodelki w wieku 18+ lat.

Posiadasz tatuaże? Zapraszam do sprawdzenia również tej propozycji

Najciekawsze zdjecia zostaną wydrukowane w Manufakturze Wydruku z Poznania i przekazane modelce do portfolio. Wydruk na profesjonalnym papierze.

Sejsa przygotowana pod testy aparatu Leica, który musimy przetestować i sprawdzić optykę oraz jakość aparatu. Jest to jedno z tych zleceń, gdy możecie pomóc fotografikowi w testach i otrzymać gotowe zdjęcia.

Więcej informacji odnośnie sesji TFP